Aquarion – NOWOŚĆ! - tylko przedpłata () Zobacz większe

Aquarion – NOWOŚĆ! - tylko przedpłata ()

CE0003

Nowy produkt

Aquarion jest specjalistycznym urządzeniem pozwalającym na uzyskanie prozdrowotnej wody jonizowanej.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Aquarion jest specjalistycznym urządzeniem pozwalającym na uzyskanie wody jonizowanej. Ten niezwykły filtr usuwa wszelkie zanieczyszczenia z wody pitnej, pozostawiając jednakże składniki mineralne w niej zawarte.

Urządzenie Aquarion firmy Calivita służy do otrzymywania wody jonizowanej. Podczas filtracji przez pory w filtrze przechodzą związki mineralne (głównie wapń, sód i potas), natomiast zatrzymywane są na niej zanieczyszczenia: mikroorganizmy, metale ciężkie oraz toksyny. Po zakończeniu tego procesu powstają dwa rodzaje wody: alkaliczna i kwaśna. Woda alkaliczna jest wzbogacona o ujemnie naładowane cząsteczki- aniony, natomiast woda kwaśna zawiera związki chloru i azotany. Stosowanie wody jonizowanej wzbogaconej o ujemnie naładowany jony, pozytywnie wpływa na organizm, pobudzając działanie układu odpornościowego i dodając sił witalnych. Przyjmowanie wody alkalicznej pomaga zwalczać negatywny wpływ wolnych rodników, które uszkadzają komórki i powodują rozwój wielu chorób (w tym cukrzycy i serca), a także przyśpieszają procesy starzenia się. Dzieje się tak, gdyż cząsteczki wody, jony hydroksylowe, neutralizują i eliminują cząsteczki wolnych rodników z organizmu i hamują procesy utleniania. Woda alkaliczna przywraca naturalną równowagę kwasowo- zasadową organizmu, dzięki czemu chroni ustrój przed zakwaszeniem (powstałym w wyniku rozkładu substancji pokarmowych i działania niektórych leków), które prowadzi do rozwoju wielu chorób, m.in.: cukrzycy i otyłości, osteoporozy czy problemów z nadciśnieniem i nerkami.

Natomiast drugą wodą można stosować jedynie zewnętrznie, jednakże wykazuje ona również właściwości lecznicze, jak i również znajduje wykorzystanie w gospodarstwie domowym. Używa się jej przede wszystkim do przemywania skóry, gdyż wykazuje działanie odkażające i pielęgnujące, leczy więc problematyczna cerę, przyspiesza gojenie się ran, wzmacnia włosy, może też wspomagać terapię grzybicy. Z kolei w gospodarstwie domowym świetnie nadaje się do dezynfekcji i mycia (naczyń, szkła czy też podłóg) bez konieczności używania innych środków chemicznych.Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Aquarion – NOWOŚĆ! - tylko przedpłata ()

Aquarion – NOWOŚĆ! - tylko przedpłata ()

Aquarion jest specjalistycznym urządzeniem pozwalającym na uzyskanie prozdrowotnej wody jonizowanej.